Hotel Astra Kladno

DOMŮRestaurace

Gastronomie v restauraci hotelu Astra

Dovolte nám Vás také pozvat do naší hotelové restaurace. Ta má dostatek prostoru a míst k sezení. Máme vinárnu, bar a rozsáhlé zkušenosti v gastronomii. Právě proto navštivte restauraci hotelu Astra! 

Posedět si v naší restauraci můžete třeba při pobytu v našem hotelu. To si můžete vychutnat snídani, polopenzi či plnou penzi. Bude záležet jak se dohodnete s naší recepcí. 

Restauraci hotelu můžete také využít pro celou řadu akcí a událostí. Naše hotelová restaurace disponuje až 100 místy a proto je nejčastěji využívána k pořádání těchto událostí:

AKCE V HOTELU ASTRA

Firemní akce
Catering
Coffebreaky
Konference
Rauty
Oslavy
Svatby

RESTAURACE

Jíst, pít a dobře se mít...

Firemní akce

K uspořádání firemní akce nepochybně patří i dobré jídlo. Toho se Vám v naší hotelové restauraci dostane dostatek. Vše je otázkou dohody a právě proto si u nás můžete objednat konferenční akci na které nebude chybět coffebreak, minidezerty nebo chlebíčky. Vaše firemní školení může pokračovat obědem o libovolném počtu chodů pro Váš management a kolegy. Pokud se zdržíte déle je možné se domluvit na večeři či rautu, který lze připravit i ve venkoním altánu.

Rauty

Ochutnejte lahodné maso z grilu, zobněte si ze švédského stolu a celé to zapijte pivem, vínem či celou řadou nealkoholických nápojů podávaných v naší hotelové restauraci. Váš raut můžete uspořádat v naší hotelové resturaci či ve venkonvím altánu s kapacitou až 130 lidí.

Oslavy

Uspořádat u nás Vaší oslavu je skvělý nápad! Poradíme Vám co a jak zajistit, na co nezapomenout a vy si řeknete jaký očekáváte průběh. Řešení na klíč Vaší oslavy v hotelu Astra s možností programu během oslavy, zvukem nebo i dýdžejem.

Svatby

Hotel Astra se nachází v Srbech nedaleko města Kladno. Proto je ideálním a klidným místem pro upořádání Vaší svatby, svatebního obřadu či svatební hostiny. Můžete využít naše ubytování v hotelových pokojích kde máme pro tyto mimořádně radostné příležitosti připravený VIP dvoupokojový apartmán. S pořádáním svateb máme mnohaleté zkušenosti. Proto můžeme nabídnou celou řadu vybavení, od slavobrány, venkovního altánu pro pořádání obřadu až po altán kde pohostíme až 130 hostů. Zajistíme kompletní řešení Vaší svatby. Postaráme se o jídlo, výzdobu, doporučíme fotografa i svatební salon a floristky na květinové dekorace a květiny.

KŘÍDLO B

Dvoupokojové svatební VIP apartmá ***

Prosvětlené, útulné a skvěle vybavené dvoupokojové svatební apartmá v hotelu Astra.

Tento pokoj se nalézá v prostorné části křídla B hotelu Astra. Vede k němu schodiště či Vás do patra vyveze náš hotelový výtah. V tomto dvoulůžkovém apartmá naleznete pohodlná křesla, gauč dále pak ledničku, satelitní TV, rychlou Wifi síť, oddělené sociální zařízení. Na požádání je zde také možnost přistýlky. Pokoj je nekuřácký s telefonem na recepci.

  • satelitní TV
  • rychlou Wifi síť
  • toaletní stolek
  • nekuřácký pokoj
  • telefon na recepci
  • lednice na pokoji
  • pohodlný gauč a křesla
  • sociální zařízení na pokoji

CHECK-IN OD 14:00, CHECK-OUT DO 10:00