Hotel Astra Kladno

DOMŮKonferenční centrum Kladno

Konferenční
centrum Kladno

Naše konferenční centrum se nachází u města Kladno v poklidné části plné přírody. Jsme konferenční hotel Astra Srby.

Konferenční prostory hotelu Astra jsou 15 minut od letiště Václava Havla. O parkování se postará prostorné hotelové parkoviště, které je v rámci uzavřeného hotelového objektu.  

V rámci konferenčního centra Vám bude k dispozici 6 školících místností. V nich si Vaše firemní školení užije od 8 do 100 osob.

Pakliže bude během Vaší firemní akce nebo konference krásné počasí, můžete pozvat své kolegy do našeho venkovního altánu. Ten disponuje kapacitou až pro 130 lidí.   

Kongresový hotel Astra se pro Vás stane ideálním místem. Kapacita našeho hotelu je až 110 lůžek s možností rozšíření o přistýlky. Hledáte pohodové místo pro Vaší konferenci, firemní akci, školení nebo teambuilding akci? Rádi Vám pomůžeme se sestavením i Vaší konference. Podívejte se také na vybavení konferenčních prostor a naše kongresové služby. O jídlo se postará naše hotelová restaurace s chutným cateringem a coffebreaky. 

VYBAVENÍ KONFERENČNÍCH PROSTOR

Máme vše co potřebujete

Vybavení konferenčních prostor je střiženo na míru každé u nás probíhající akci. 

Standardem ve vybavení hotelových konferenčních prostor je flipchartový stojan, silné Wi-Fi připojení, za příplatek možnost dataprojektoru. V prostorách restaurace je ozvučení. Ve všech školících místnostech je denní světlo a možnost zatemnění. Učebna 1 je vybavena klimatizací.

Kongresové služby Hotelu Astra se Vám přizpůsobí.

Hotel Astra je kongresové a konferenční centrum pro město Kladno, město Praha i celou řadu dalších regionů. Pro Vaší akci nabízíme:

 • učebnu č. 1
 • učebnu č. 2
 • vinárnu
 • salonek 3 a 4
 • restauraci
 • venkovní altán

Zábava v hotelu

Postaráme se i o Vaší zábavu. Náš hotel spolupracuje s celou řadou profesionálů kteří Vás zabaví i pobaví.

Můžete si u nás dopřát stylovou diskotéku např. na téma 80léta, zajištění živé kapely, barmanskou fire show, degustace vín či jinou zábavu.

VARIABILNÍ HOTEL

Akce
na míru

Hotel Astra je svou polohou a vybavenost často využíván pro celou řadu Vašich akcí.

Vyniká svou variabilitou pro pořádání akcí. Jsme kongresový hotel proto můžete využít naše ubytování až pro 110 účastníků kongresu s možností ještě navýšit kapacitu hotelových pokojů o přistýlky.

AKCE V HOTELU ASTRA

Firemní akce
Konference
Školení
Kongresy
Firemní školení
Teambuildingy

RESTAURACE

Catering
a jídlo

Restaurace pro Vaše akce

Hotelová restaurace pojme až 100 hostů. V restauraci je vinárnabar a usměvavý personál, který se postará o pravidelný přísun jídla. Máte chuť na chlebíčky, obložené mísy, kávu na coffebreaky, sladké laskominy i lehké a zdravé pokrmy pro ty co se rádi hýbou? Rádi Vás pohostíme. Jsme  připravený na Vaší akci.

KONGRESOVÉ MÍSTNOSTI

Dostatek prostoru pro Vaší akci

MístnostŠkolní uspořádáníUspořádání do písmene "U"Uspořádání do písmene "I"Divadelní uspořádání
Učebna 136 osob46 osob 42 osob56 osob
Učebna 224 osob34 osob26 osob40 osob
Salonek - vinárna30 osob30 osob40 osob50 osob
Salonek 36 osob -8 osob-
Salonek 48 osob -12 osob12 osob
Restaurace (venkovní altán )70 osob100 osob 120 osob130 osob

  AKTUÁLNĚ

  Informace k situaci COVID-19

  UBYTOVÁNÍ

  Ubytování v hotelu Astra je možné za těchto podmínek: Doložení potvrzení o očkování, nebo dodat potvrzení o negativním testu na onemocnění COVID19, či je možné se ubytovat za předpokladu doložení potvzení o prodělání nemoci COVID19 ne starší 180 dní.

  Těšíme se na Vás. Tým hotelu Astra | Recepce a informace +420 312 657 031