Hotel Astra Kladno

DOMŮHotel

Ubytování
v hotelu
Astra Srby u města Kladno

Ubytování v hotelu Astra nedaleko města Kladno. Hotel si Vás získá svou pohodou atmosférou, množstvím aktivit a dobrým vybavením.

Vítáme Vás v hotelu Astra. Hotel je situovaný svou polohou 15 minut od letiště Václava Havla a do města Kladno v dojezdové vzdálenosti 5 minut. Leží hned vedle autobusové zastávky a ti co by u nás rádi zaparkovali, mohou tak učinit zdarma v uzavřeném hotelovém areálu.

To z hotelu Astra dělá skvěle dostupné místo pro poklidné ubytování dál od okolního ruchu.

POKOJE V HOTELU ASTRA

Hotelové pokoje

V hotelu Astra Vás čeká široká škála pokojů a variant ubytování. Náš hotel Vás potěší svou kapacitou, která činí 49 pokojů se 103 lůžky.

Křídlo A

Najdete u nás šest jednolůžkových pokojů z nichž jsou tři po rekonstrukci a jeden pokoj je proti alergenní.
Máme také osmnáct dvoulůžkových z nichž je pět po rekonstrukci.
Dva čtyřlůžkové pokoje s rodinným apartmánem. Tento pokoj je po dvou dvoulůžkách a se společným sociální zařízením. Z toho je jeden pokoj po rekonstrukci.

Všechny pokoje křídla A jsou následovně vybaveny:

  • koupelna s vanou
  • WC
  • telefon, LCD a SAT
  • V pokojích není možná manželská úprava postelí, pouze oddělená lůžka.

 

Na křídle A se nalézá celkem 26 pokojů s 50 lůžky.

Křídlo B

Pokoje křídla B jsou prostornější a tři z nich jsou bezbariérově zařízeny. Všechny pokoje na tomto křídle mají postele s možností manželské úpravy, navíc tato část nabízí VIP apartmán pro novomanželé.

Zahrnuje třináct dvoulůžkových pokojů z nichž je 5 po rekonstrukci.
Jeden dvoulůžkový apartmán po rekonstrukci. 
Sedm třílůžkových z nichž je jeden po rekonstrukci.
Dva čtyřlůžkové pokoje.

Všechny pokoje na tomto křídle jsou standardně vybaveny.

  • koupelna s vanou nebo sprchou
  • oddělené WC
  • telefon
  • TV, SAT
  • křesílka se stolečkem.

Na křídle B najdete celkem 23 pokojů s 53 lůžky.

HOTEL A ZÁBAVA

Akce
v hotelu

Hotel Astra je svou polohou a vybaveností často využíván pro celou řadu Vašich akcí.

A to nejenom pro firemní akce ale i často v našem hotelu hostíme svatby, rodinné i soukromé oslavy nebo rauty.

Pro Vaší svatbu nebo oslavu máme prostorný venkovní altán, který se využívá i pro obřady, venkovní akce a posezení či společenské hry a zábavu. Kousek od altánu najdete ohniště a dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami.

Celý tento prostor patří do hotelového parku plného květin a zeleně. Proto se z něj stává ideální místo pro fotografování na denním světle. Podívejte se i na další vybavení našeho Hotelu Astra.

Vaší společnost pohostíme v naší hotelové restauraci. Zjistěte více o propojení naší restaurace s Vaší akci.

RESTAURACE

Jídlo
v hotelu Astra

Restaurace pro hotelové hosty

Přijměte také pozvání do restaurace hotelu Astra. Ta je Vám k dispozici se svým barem, vinárnou a vekovním posezením. Dle předchozí dohody Vám denně zajišťujeme snídaně, polopenzi i plnou penzi dle zvolené varianty ubytování. 

Restaurace pro Vaše akce

Hotelová restaurace pojme až 100 hostů. V restauraci je vinárnabar a usměvavý personál, který se postará se o pravidelný přísun jídla. Máte chuť na chlebíčky, obložené mísy, kávu na coffebreaky, sladké laskominy i lehké a zdravé pokrmy pro ty co se rádi hýbou? Rádi Vás pohostíme. Jsme  připravený na Vaší akci.

Okolí hotelu Astra

Relaxace, odpočinek, příroda...Srby, Kladno

A co s načnutým dnem nebo časem po firemním školení? Hotel Astra je svou polohou v samém srdci přírody. U nás si užijete čerství vzduch, pobyt ve venkovním altánu či toulky po okolí.

Můžete vyrazit k Turyňskému rybníku, který je největší ve středočeském kraji. Je tím pravím místem pro rybaření, odpočinek, sledování ptáků nebo jenom lenošení u vody.

Nedaleko našeho hotelu vede také inline dráha a pro ty co chtějí objevovat se stane ubytování v Hotelu Astra příjemným výchozím bodem pro toulky po industriálních památkách města Kladna, či cyklo výletech po okolí i krásách středočeského kraje.

Po náročném dni si u nás můžete užít relaxaci v hotelovém bazénu a objednat si třeba masáž, nebo se skleničkou vína relaxovat v hotelovém altánku.

Pro ty co preferují zábavu ve městě a milují skotačení, například s dětmi, mohou využít aquapark na Kladně nebo sportovní areál Sletiště, kde si užijete lanový park, příjemnou procházku nebo velká hřiště se skákačkamy a minigolfem. Kousek za Kladnem je také velký golf v Horním Bezděkově kde můžete prověřit svůj handicap.

Personál Hotelu Astra v Srbech u Kladna se těší na Vaší návštěvu a rádi Vám poradíme co se dá kde podniknout.

Teď už jen stačí vyplnit a odeslat rezervaci pro ubytování, firemní akci nebo školení.